Campania >
Castel Morrone
Castel Morrone otelleri ve daireleri, Castel Morrone'deki tüm konaklama tesisleri
B&B Gentile
23 Via Taverna Nuova, Castel Morrone, İtalya
Konforlu B&B Gentile Castel Morrone, Caserta Sarayı'den 6 km mesafede yer alan 3 yıldızlı konaklama tesisidir.
Castel Morrone'deki önerilen oteller
Terra Muronis Hotel Diffuso
Via Pontevecchio 12, Castel Morrone, İtalya
Odalarda WiFi özelliği sunan Terra Muronis Hotel Diffuso Castel Morrone, Casertavecchia'a 3 km uzaklıkta konaklama olanağı sunmaktadır. Terra Muronis Hotel Diffuso, Museo della Seta del Real…
Affittacamere Castel Morrone
Via Nicchio 12, Castel Morrone, İtalya
Caserta Sarayı tesisten 6 km, Museo della Seta del Real Belvedere 4 km uzaklıkta bulunur. Konaklama tesisi, Castel Morrone şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Mükemmel
(14 yorum)